Známe osobnosti cvičící na Power Plate

Známe osobnosti cvičící na Power Plate

CLAUDIA SCHIFFER- SUPERMODELKA

"Ráda používám Power Plate? jako součást svého fitness režimu, protože i při nedostatku času můžu opravdu intenzivně cvičit. Jako pracující matce s hektickým pracovním rozvrhem mi používání Power Plate? pomáhá zůstat ve formě bez toho, abych trávila hodiny v tělocvičně."

ELLE MACPHERSON- SUPERMODELKA

"Miluji svůj nový Power Plate?. Již po dvou týdnech cvičení na  Power Plate? vidím rozdíl na svých nohou a na břiše. Opravdu to funguje, vše se zdá mnohem pevnější. Je skvělé vidět výsledky již za tak krátkou dobu a přitom jen s malou námahou!"

KYLIE MINOGUE- ZPĚVAČKA

"Mí přátelé mi pořád vyprávěli o Power Plate?, a teď konečně vím proč. Je to skvělý vynález a pohodlný, časově efektivní způsob tréninku!"

NATALIE IMBRUGLIA- ZPĚVAČKA

"Power Plate? mám opravdu ráda. Ušetří mi spoustu času a poskytuje mi cílený trénink, který opravdu přináší výsledky. Vím, že posiluji a dostávám se do kondice za zlomek času oproti normálnímu cvičení."

HILARY SWANK, DRŽITELKA OSKARA, HEREČKA

"Líbí se mi, že s Power Plate? mohu vše odcvičit doma za velmi krátkou dobu. Jsem opravdu překvapena tím, že stroj dokáže procvičit a zapojit specifické svaly a zároveň zlepšit mou ohebnost. Je to prostě báječné."

LYNNE ROBINSON- GURU PILATES

"Považuji Power Plate? za jeden z nejlepších nových trendů v dnešním fitness. Nemůžu se dočkat, až vyzkouším principy cvičení Pilates na Power Plate?."

CLINT EASTWOOD- HEREC

"Power Plate je rychlý a efektivní posilovací stroj, který využívám předtím než jdu hrát golf, protože mi pomáhá se uvolnit a být pružný."

STING A THE POLICE, PROFESIONÁLNÍ HUDEBNÍCI

"Kapela musí být ve vrcholné fyzické formě, aby vydržela každodenní cestování a večerní koncerty. Power Plate? je pro nás důležitý, protože nám pomáhá cítit se a vypadat co nejlépe. Vzít ho na koncertní šňůru byl ten nejlepší nápad a rozdíl je znát. "

OB BRINDED, KONDIČNÍ A REHABILITAČNÍ TRENÉR, FC CHELSEA

"Zasadil jsem se o to, aby trénink na Power Plate? byl součástí našich kondičních a preventivních protokolů. Hráči vědí, že jim pomáhá při vzpírání; používá se jako součást našich preventivních programů před tréninkem."

COLIN JACKSON, MBE, RENOMOVANÝ ATLET

"Power Plate? je úžasný stroj. Přestože je nenáročný, funguje právě na místech, která nejde lehce posilovat, a co si budeme povídat - hlavně v partiích, které každý muž dobře zná!!! Používám Power Plate? obden a jeho účinky už cítím. Přál bych si, abych mohl cvičit na Power Plate? ještě když jsem závodil. Ušetřilo by mi to čas strávený v posilovně."

Copyright © 2010 - 2012 Power Plate studio Praha